Usługi ogrodnicze oferta

Usługi ogrodnicze oferta

      Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z utrzymaniem terenów zewnętrznych począwszy od:

 • pielęgnacji ogrodów,  
 • sprzątanie, odśnieżanie chodników, parkingów
 • materiały ogrodnicze;
 • po usługi opieki nad grobami.

       Firmę reprezentują wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

      Cechuje nas profesjonalizm, znajomość sztuki ogrodowej, solidność oraz zamiłowanie do zawodu. Specjaliści firmy zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem.

Usługi ogrodnicze które świadczymy:

 1. Opieka nad ogrodem
 2. Koszenie trawników
 3. Aeracja i wertykulacja
 4. Nasadzenia roślin
 5. Rekultywacja terenów zieleni
 6. Formowanie drzew i krzewów
 7. Wycinka drzew i krzewów
 8. Przycinanie żywopłotów
 9. Mycie kostki brukowej
 10. Odśnieżanie
 11. Sprzedaż materiałów ogrodniczych i roślin
 12. Opieka nad grobami

ogrodnik

* Nasadzenia roślin

Przy obecnej różnorodności roślin do nasadzeń w ogrodach, naprawdę ciężko się czasem zdecydować co wybrać. Zawsze chętnie doradzimy przy doborze jak również przygotujemy odpowiednie stanowisko i posadzimy roślinę.

* Formowanie drzew i krzewów

Większość drzew i krzewów wymaga formowania i cięcia pielęgnacyjnego. Najlepiej takie prace powierzyć nam ponieważ mamy do tego odpowiednią wiedzę i umiejętności.

* Przycinanie żywopłotów

Ktoś powie, co to za problem przyciąć żywopłot? Nic bardziej mylnego! W zależności jaki gatunek roślin tworzy żywopłot, od tego zależy termin i sposób cięcia.

* Wycinka drzew i krzewów

Ogród bez drzew? To niemożliwe. W niektórych jednak sytuacjach drzewa lub krzewy trzeba wyciąć z różnych powodów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wiedzą techniczną, aby takiemu wyzwaniu sprostać z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Warto pamiętać o posiadaniu pozwolenia na wycięcie drzew.

* Rekultywacja terenów zieleni

Stare, zaniedbane ogrody i tereny zieleni dzięki naszej wiedzy merytorycznej i przy zastosowaniu odpowiednich zabiegów agro-techincznych, jesteśmy w stanie ogród przywrócić do dawnej świetności.

* Odśnieżanie 

Każdy z nas na pewno doświadczył uroku zimy. Duże opady śniegu, śliskie chodniki , mnóstwo poświęconego czasu na wyjazd z posesji- jest na to rozwiązanie zleć prace nam.

* Opieka nad grobami

Żyjemy w czasach gdy każdy z nas jest zapracowany i nie na wszystko ma czas. Właśnie dla tych osób stworzyliśmy usługę opieki nad grobami. Więcej informacji www.grobywolbrom.pl