Rekrutacja wiosna 2023

Praca Wolbrom

Oferta         Praca Wolbrom            Kontakt

Rekrutacja wiosna 2018
Stanowisko:
– ogrodnik
– pomocnik ogrodnika

Zadania :
– udział w kompleksowej budowie ogrodów (prace ziemne, wykonywanie nasadzeń roślin ozdobnych, zakładanie trawników)
– konserwacja terenów zieleni  (koszenie oraz pozostała pielęgnacja trawników, cięcie roślin ozdobnych, odchwaszczanie rabat, konserwacja elementów małej architektury)
Wymagania:
– preferowani mężczyźni

– prawo jazdy kat. B (mile widziane)
– umiejętność pracy w zespole
– zaangażowanie
– chęć zdobywania oraz doskonalenia umiejętności związanych z branżą
Nasza oferta:
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz do zaangażowania w realizację powierzonych zadań
– praca w stale rozwijającej się firmie
-rozpoczęcie pracy w zależności od pogody po 10 marca 2018
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres biuro@uodab.pl  Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Polecamy również

Opieka nad grobami

Opieka nad grobem