Nasadzenia roślin

NASADZANIE DRZEW I KRZEWÓW Z ZASADAMI SZTUKI OGRODNICZEJ

Firma Usługi Ogrodnicze Dąb ma w swojej ofercie nasadzanie krzewów i drzew. Rzecz wydawałoby się prosta i nie skomplikowana, ale trzeba wiedzieć, że aby dobrze się przyjęły i prawidłowo rosły, należy to zrobić umiejętnie. Istotna jest znajomość roślin, przewidywanie rozmiaru dorosłych drzew, aby wiedzieć jaki obszar z biegiem czasu mogą obejmować. Wiedza ta jest niezbędna do tego, aby zachować optymalne odstępy między nimi i ewentualnymi zabudowaniami lub innymi obiektami. Zachowanie odpowiedniej wolnej przestrzeni wpływa na lepszy rozwój, ułatwia przyszłą pielęgnację i eliminuje późniejsze problemy. Bardzo ważny jest też dobór gatunków sprawdzających się przy warunkach panujących na danym terenie.

Nasadzenia realizujemy profesjonalnie zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej, z dbałością o zabezpieczenie roślin. Naszą firmę tworzą osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, można mieć więc pewność, że zlecenie będzie od początku do końca przeprowadzone jak należy. W przypadku wątpliwości, możemy Państwu doradzić i podpowiedzieć jakie gatunki drzew i krzewów wybrać pod kątem pełnienia różnych funkcji. Poszukujemy i dokonujemy wyboru materiału szkółkarskiego najwyższej jakości. Muszą to być rośliny bardzo dobrze ukorzenione oraz będące w dobrej kondycji wzrostowej. Następnie w najkrótszym czasie dowozimy je do realizowanego ogrodu i jak najszybciej sadzimy. Bardzo istotne jest, żeby sadzonki nie były poddawane działaniu niekorzystnych czynników, takich , jak nadmierne wstrząsy, wiatr i nasłonecznienie, zbyt wysoka temperatura, wysychanie, nadmierne podlewanie. Na życzenie poszukujemy i sprowadzamy duże i nietypowe rośliny. Jednak cały czas mamy na uwadze fakt, aby nie proponować naszym Klientom roślin, które nie należą do polskiej strefy klimatycznej i mogłyby ulec zniszczeniu w ciągu jednego sezonu wegetacyjnego. Unikamy również roślin trujących

Zajmujemy się nasadzaniem:

  • drzew i krzewów iglastych

  • drzew i krzewów liściastych

  • drzew alejowych

  • drzew i krzewów owocowych

  • krzewów żywopłotowych

  • oraz innych

SADZENIE DRZEW I KRZEWÓW

Nasza oferta sadzenia drzew i krzewów skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, zarówno osób prywatnych jak i firm czy instytucji publicznych, które chcą efektywnie zagospodarować przestrzeń za którą odpowiadają. Możemy dla Państwa przygotować prosty projekt i zaaranżować dowolny teren z uwzględnieniem norm i przepisów oraz zasad bezpieczeństwa.

Aby w maksymalnym stopniu odpowiedzieć na oczekiwania Klientów, zawsze dokonujemy szczegółowych ustaleń dotyczących przebiegu prac i warunków współpracy. Gruntownie analizujemy zakres działań oraz dopasowujemy konkretne rozwiązania do indywidualnych potrzeb Zleceniodawców.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do wykonywania usług ogrodniczych i prac ziemnych oraz zapewniamy terminowe wykonawstwo usług.